Premis Porc d’Or Capa Blanca

Per Productivitat Numèrica

Manuel Fernández Feijoo
Pereira, Ourense

Coren

oro
Can Fabré
Muntanyola, Barcelona

Ramaderia Casas SCP

José Luis Castro
Amoeiro, Ourense

Coren

Per Taxa de Parts

Expocutrín
San Félix de Sales-Vedra, A Coruña

Nudesa

Majeta
Salvatierra de Esca, Zaragoza

Cuarte, SL

Manuel González Álvarez
Lobeira, Ourense

COREN

Per Longevitat

Ma Josefa Telletxea Gortari
Lekaroz, Navarra

INTIA

oro
Can Fabré
Muntanyola, Barcelona

Ramaderia Casas SCP

José Luis Castro
Amoeiro, Ourense

Coren

Per Maneig en Lactació

Manuel Fernández Feijoo
Pereira, Ourense

Coren

Per Productivitat Numèrica

Las Bardenas
Tauste, Zaragoza

Cuarte, SL

Esposende
Cenlle, Ourense

Coren

San Cristobal
Santa Coloma, La Rioja

Granja Los Alecos

Per Taxa de Parts

Ana Paulina Castaño del Amo
Melgar de Tera, Zamora

Agrocesa - Grupo Vall Companys

Agropecuaria Ferrero Pérez, S.C.
Quiruelas de Vidriales, Zamora

Agrocesa - Grupo Vall Companys

Vallespí Antolín, S.C.
Fabara, Zaragoza

Cooperativa Ganadera de Caspe

Per Longevitat

Granja Pontós
Pontós, Girona

Granja Les Olives, SL

Granja Molist-Can Toi
Sant Martí Sescorts, Barcelona

Granja Molist, SL

Granja El Serrat
Sant Boi de Lluçanès, Barcelona

Pinsos Sant Antoni, S.A.

Per Maneig en Lactació

Pemapor
Tauste, Zaragoza

Inga Food

Per Productivitat Numèrica

Sat 575 Na Díaz de Zerio
Viana, Navarra

Piensos Costa

Granja Sant Martí
Sant Martí de Centelles, Barcelona

Pinsos Grau, S.A.

Celso Gómez Valencia
Ganade, Ourense

Coren

Per Taxa de Parts

Gradadinca, SL
Barbastro, Huesca

Cincaporc

Granja Solallong
Sora, Barcelona

Joaquim Rovira Baucells

Gransabarca
Tauste, Zaragoza

Piensos Costa

Per Longevitat

Granja Solallong
Sora, Barcelona

Joaquim Rovira Baucells

Granja Alvima Porcino
Alesanco, La Rioja

Alvima Porcino, SL

Agropecuaria Los Palaus
Estadilla, Huesca

Mazana Piensos Compuestos

Per Maneig en Lactació

Alfredo Galindo
Castro de Fuentidueña, Segovia

Sat Hermanos Chico

Per Productivitat Numèrica

Laguarres – Agropecuaria del Isábena
Laguarres, Huesca

Mazana Piensos Compuestos

Porgaor
Langa de Duero, Soria

ICPOR Soria, SL

Granja Valfarta
Sena, Huesca

Cooperativa d'Ivars d'Urgell

Per Taxa de Parts

Silvio Nuñez Romaniega
Quemada, Burgos

Agrocesa - Vall Companys Grup

Granja Romaniega
Caleruega, Burgos

Agrocesa - Grupo Vall Companys

Ingapor S.L.
Bonete, Albacete

Agrocesa - Vall Companys Grup

Per Longevitat

Pedregales
La Puebla de Hijar, Teruel

Cuarte,S.L.

Granja Vado
Caspe, Zaragoza

Explotaciones Bajo Aragón, SL

Laguarres – Agropecuaria del Isábena
Laguarres, Huesca

Mazana Piensos Compuestos

Per Maneig en Lactació

Ponte Coirós
Coirós, A Coruña

Coren

Premis especials 2023

Porc d’Or One Health de Ceva Salud Animal
Josvi Tejares
Tejares de Fuentidueña, Segovia

Sat Hermanos Chico

Porc d’Or del MAPA a la Sostenibilidad
Laguarres – Agropecuaria del Isábena
Laguarres, Huesca

Mazana Piensos Compuestos

Porc d’Or con Diamante
Granja Solallong
Sora, Barcelona

Joaquim Rovira Baucells

Jurat 2023

user default dummy
Jose Luís Agüero

Subdirector General
de Produccions Ramaderes i Cinegètiques del MAPA i PRESIDENT del Jurat

user default dummy
Pablo Bernardos

Subdirector General Adjunt
Produccions Ramaderes i Cinegètiques del MAPA

user default dummy
Jesús Salas

Cap de lÀrea de Porcí
Subdirecció General de Produccions Ramaderes i Cinegètiques del MAPA

Usuario bdporc
Ruth Morales

Cap de Servei
Subdirecció General de Produccions Ramaderes i Cinegètiques del MAPA

Usuario bdporc
Mercè Soler

Subdirectora General
Ramaderia del Dept d’Acció climàtica, Alimentació i Agenda Rural de la Generalitat de Catalunya

Usuario bdporc
Montserrat Alamos

Cap de servei
Ordenació Ramadera del Departament d’Acció climàtica, Alimentació i Agenda Rural de la Generalitat de Catalunya

user default dummy
Miguel Ángel Higuera

Director
ANPROGAPOR

Usuario bdporc
Adoración Llorente

Secretària Executiva
ANPS

Usuario bdporc
Raquel Quintanilla

Responsable
Programa de Genètica i Millora Animal de l’IRTA

user default dummy
Carles Rosell

Gestor de l’Àrea
Producció Animal de l’IRTA

user default dummy
Roger Galofré

Veterinari
Especialista en noves tecnologies
CEVA Salut Animal

user default dummy
Pedro López

Director
333 Academy

user default dummy
Jordi Baliellas

Veterinari
Grup de Sanejament Porcí de Lleida

user default dummy
Vicente Rodríguez

Professor
Producció Animal de la Universitat de Còrdova

user default dummy
Gerardo Blanco

Professor
Dpt. Ciència Animal Universitat de Lleida

Usuario bdporc
María Aparicio

Directora
Dpt. de Transformació Digital de Ramaderia PigChamp

Usuario bdporc
Carmen Cía

Editora de continguts
333

user default dummy
Carles Vilalta

Investigador
CreSA-IRTA

Usuario bdporc
Núria Alòs

Tècnica Informàtica
BDporc-IRTA i OBSERVADORA del jurat

Usuario bdporc
Llibertat Tusell

Investigadora
BDporc-IRTA i SECRETÀRIA del Jurat

Edicions anteriors

Organitzador 2023

Partner 2023

Coorganitzador 2023

Impulsors 2023

Patrocinadors Premium 2023

Patrocinadors 2023